MyTrip Travel
: +90 535 554 71 69 | : +90 532 238 27 99
: +90 384 219 32 50 | : +90 384 219 32 60
: info@kapadokyagunlukturlar.com
Sosyal Linkler MyTrip Travel TripAdvisor Linki MyTrip Travel Facebook Linki MyTrip Travel Twitter Linki MyTrip Travel Google+ Linki MyTrip Travel Pinterest Linki

Kapadokya Türk Gecesi

Kapadokya Türk Gecesi

Kapadokya Türk Gecesi

Kapadokya Türk Geceleri


Fiyat : 110 TL (Yemekli) - 90 TL (Yemeksiz) Tur Süresi : 20:00 - 23:00 Kişi Sayısı : Gruplar halinde

    Fiyata Dahil Olanlar:

  • Otelden Alınış - Bırakış
  • Akşam yemeği (Seçiminize göre)
  • 16 - 18 kişilik yeni model Volkswagen Crafter veya Mercedes Benz Sprinter araçlar
Sayfa Bannerı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz hiç oy verilmemiş)
Loading...

Kapadokya Türk Gecesi gösterileri dansçılarımızın Türkiye’nin çeşitli yörelerinden geleneksel dansları, tabiki tamamen bölgelere özel yöresel kıyafetler ile sergiledikleri ve neşelendirici dansöz gösterisinin olduğu bir programdır. Bu canlı gösteri ve müzik programı Kapadokya‘da gece vaktinizi değerlendirebilmek için müthiş bir seçenek.

Kapadokya Türk Gecesi:

 

Otelden Alış : 19:30 – 19:50

Program Bitişi : 22:40 – 23:00 civarı

Sınırsız alkollü Kapadokya Türk Gecesi fiyatımız 90 TL, sınırsız alkol ve akşam yemekli Kapadokya Türk Gecesi fiyatımız ise 110 TL’dir. İki Kapadokya Türk Gecesi fiyatınada otelden alma ve bırakma servisi dahildir.Sizi saat 19:30 – 20:00 arası kaldığınız otelden alıyoruz ve Türk Gecesi programının sergilendiği mağara restoranımıza götürüyoruz.

Türk Gecesi programında ilk olarak sahneyi semazenler alır.Yaklaşık 10 dakikalık bir sema gösterisinin ardından asıl programa geçilir.

Gösteri halk dansçıların sahneye girmesi ve başlangıç dansı ile başlıyor.Programın ilerleyen saatlerinde kına gecesi gösterisi yapılıyor.Gelinimiz bindallı kıyafeti ile sahnenin ortasına oturuyor.Damadımız ise onu ikna edebilmek için sahnede tüm yeteneklerini sergiliyor.Damat ilk dansında ne kadar yakışıklı olduğunu, ikinci dansında ne kadar güçlü olduğunu son dansında ise ne kadar zengin olduğunu kanıtlamak için dans ediyor.Tüm bu danslar birer birer reddedildikten sonra damadın kalbinin onun için çarptığını gösteren dansının ardından gelinimiz onunla evlenmeyi kabul ediyor.Gelin ve damat bu güzel geceyi kutlamak için dansa kalktığında tüm misafirlerimizi bu ana ortak olmaları için sahneye davet ediyoruz.

Kına gecesi şovunun  ardından program ülkemizin değişik yörelerinden birbirinden güzel yöresel dansları ile devam ediyor.Gecenin sonuna doğru yaklaşıldığında sahneyi dansözümüz alıyor.Sahneye girer girmez yaptığı nefes kesici dansının ardından tüm masaları tek tek geziyor ve her masadan bir erkek ve kadın alıyor.Sahneye çıkanlar dansözümüz tarafından göbek dansının temel hareketleriyle bu işin sırrını öğrenirken harika bir zaman geçiriyor.

Son birkaç dansın ardından pop müzikler çalınır ve misafirler sahnede diledikleri gibi eğlenebilir.Kapadokya Türk Gecesi gösterisi sonlanıyor ve aracımız sizi otelinize bırakıyor.

Kapadokya Türk Gecesi programı boyunca garsonlarımız içecek  ve meze servisine devam eder.

Başka bir programda tekrar görüşmek dileğiyle…

Sevdiklerinle paylas :
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInBuffer this pageDigg thisEmail this to someone
Flattr the authorPin on PinterestPrint this pageShare on RedditShare on VKShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly

Online Rezervasyon


yorumlar

  1. Numaranızı ve sizi ne zaman aramamızı istediğinizi yazın, saniyesi saniyesine arayalım...
Secure Sockets Layer
SSL